Як правильно обрати витяжний вентилятор

  • Поради для наших клієнтів
22.08.2022


Як вибрати витяжку для ванної?

Витяжки для ванної кімнати ━ звичайні вентилятори, дуже поширені та використовуються у сфері вентиляції. Причина проста, це тип вентилятора з чіткою функцією видалення неприємних запахів, які виникають у ванній кімнаті, а також покращення якості повітря в ній.

Згідно з діючими правилами, у кожній ванній кімнаті має бути відведений певний потік, підтримуючи належний рівень здоров’я, тому в більшості установок, необхідна установка витяжних вентиляторів у ванній кімнаті.

ВИДИ ВИТЯЖОК ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ

Існує багато типів витяжних вентиляторів для ванної кімнати, тепер, як вибрати правильний?

Запитання здається простим, але існує багато варіацій одного продукту, які можуть ускладнити прийняття рішення. Технічно та для дотримання норм необхідно забезпечити певний потік повітря. Якщо припустити, що установка була спроектована правильно, всі або більшість витяжних вентиляторів у ванній кімнаті зможуть виконувати цю основну функцію.

ВИ МОЖЕТЕ ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР, ЯКИЙ ВІДПОВІДАЄ САМЕ ВАШИМ ПОТРЕБАМ

Першою пропозицією є встановлення витяжки у ванній кімнаті, яка вмикається, коли вмикається вимикач світла. Це варіант установки, який не має нічого спільного з самим вентилятором.

Наступний варіант, який широко використовується, це використання витяжних вентиляторів у ванній кімнаті, які реагують ввімкненням на вашу присутність.

Дуже поширеним запитом для забезпечення комфорту користувача є запит на тиху витяжку. В основному є три характеристики, які змушують вентилятор стати дратуючим…

Перше, це підшипник ━ механічний елемент, що зменшує тертя між валом двигуна і гвинтом, який також служить опорою і полегшує його рух. Залежно від типу підшипника, при обертанні може створюватися більший або менший шум.

Тому, щоб витяжка була безшумною, рекомендуємо тип підшипника ━ кульковий, який є набагато тихішим, а також дозволяє встановлювати витяжку в будь-якому положенні.

Друге – це накопичення пилу або неправильний монтаж. За словами виробника, слід час від часу проводити технічне обслуговування, очищаючи решітку, яка зазвичай розташована перед пропелером вентилятора. Накопичення пилу може викликати збільшення перепадів тиску з тим же результатом, що і в попередньому випадку. Крім того, надлишок пилу може призвести до дисбалансу в пропелері, що призведе навіть до більшого шуму.

На рахунок монтажу вентилятора, ви маєте довіритись майстру, який має відповідний досвід та неодноразово стикався з нюансами при встановленні побутових вентиляторів. Однак, правило просте: вентилятор має бути надійно закріплений та поглинати вібрацію під час роботи, а не тремтіти від неї.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ВЕНТИЛЯТОРИ З ДОДАТКОВИМИ ФУНКЦІЯМИ

Якщо ми справді хочемо уникнути вологості, яка спостерігається у багатьох ванних кімнатах, найкраще вибрати витяжний вентилятор для ванної кімнати з вбудованим гігростатом. Цей датчик постійно вимірює відносну вологість навколишнього середовища та відповідно до його програмування вмикає вентилятор, якщо вона перевищує значення, вибране користувачем. Коли відносна вологість стає нижчою за це значення або через певний час, вентилятор автоматично вимикається.

Коротше кажучи, є багато варіантів вибору витяжного вентилятора для ванної кімнати, від традиційного до найсучаснішого з більшою кількістю функцій. Вибір залежатиме від кожного клієнта відповідно до потреб кожної установки.

І для узагальнення інформації з питання, як правильно вибрати витяжний вентилятор, ми зазначимо найкращі рішення для оптимального рівня вашого комфорту:
1) Якщо ви обираєте вентилятор для ванної кімнати, радимо зупинитися на вентиляторі з вмонтованим гідростатом (датчиком вологості).
2) В разі підбору витяжки для туалету: розгляньте вентилятор з вмонтованим датчиком руху.

Бажаємо прийняти вірне рішення!


Популярні блоги

22.08.2022

Як правильно обрати витяжний вентилятор

Конфігурація багатьох будинків та квартир включає внутрішні ванні кімнати, без вікон зі штучним освітленням. В таких кімнатах необхідно забезпечити вентиляцію, що не завжди досягається природними системами, тому установка витяжки буде найкращим рішенням. Пропонуємо розібратись з можливими варінтами побутових витяжних вентиляторів.

Читати більше
23.05.2022

Технологія SILENT від бренду Soler&Palau

Для S&P було недостатньо створити найтихіший вентилятор в світі. Інженери прагнули спроектувати досконалий і унікальний продукт. Щоб його безшумна робота відповідала заявленим характеристикам навіть після 5 років активного використанняякий. При цьому, він має бути доступний в середньому ціновому діапазоні. І їм це вдалось.

Читати більше

Каталог