Про нас

Компанія Soler & Palau була заснована в 1951 році двома інженерами.

Після понад 70 років діяльності – продукція та послуги S&P стали доступними більш ніж у 100 країнах світу. Зокрема й в Україні, завдяки нам, як ексклюзивному дистриб’ютору.

Наш каталог налічує понад 10 000 стандартних моделей і сотні тисяч варіантів, що робить наше портфоліо вентиляційних продуктів одним з найбільш повних у світі.

Філософські принципи, на яких було засновано S&P і які зберігаються донині:

 • Запатентована технологія:

  За історію компанії S&P зареєструвала 80 патентів.

 • Інтернаціоналізація та зростання:

  Заводи в Європі, Азії та Америці виробляють близько 5 мільйонів вентиляційних установок на рік, а це означає, що продукт Soler & Palau Ventilation Group встановлюється десь у світі кожні 7 секунд.

 • Самофінансування:

  Однією з сильних сторін S&P є постійний фокус на реінвестуванні прибутку в технології, виробництво й маркетинг. Це дозволило стати самофінансованою компанією з повною незалежністю в прийнятті рішень.

Розвиток персоналу

Ми прагнемо зміцнювати наші людські ресурси, заохочуючи командну роботу, внутрішнє просування на посаді та навчання.

Soler&Palau –  рушійна сила, яка приносить ковток свіжого повітря у вентиляційний сектор. 

Показати більше
 • Поради для наших клієнтів
22.08.2022

Як правильно обрати витяжний вентилятор

Конфігурація багатьох будинків та квартир включає внутрішні ванні кімнати, без вікон зі штучним освітленням. В таких кімнатах необхідно забезпечити вентиляцію, що не завжди досягається природними системами, тому установка витяжки буде найкращим рішенням. Пропонуємо розібратись з можливими варінтами побутових витяжних вентиляторів.

Читати більше
 • Технології та виробництво
23.05.2022

Технологія SILENT від бренду Soler&Palau

Для S&P було недостатньо створити найтихіший вентилятор в світі. Інженери прагнули спроектувати досконалий і унікальний продукт. Щоб його безшумна робота відповідала заявленим характеристикам навіть після 5 років активного використанняякий. При цьому, він має бути доступний в середньому ціновому діапазоні. І їм це вдалось.

Читати більше

Каталог