FAQ

Де виготовляється продукція Soler&Palau?

Заводи компанії Soler i Palau розташовані в Іспанії, Франції, Англії, Норвегії, Мексиці, Бразилії, США, Китаї, Сінгапурі, Філіппінах, Малайзії, Тайланді та Індії. Поставки продукції здійснюються, більш ніж в 100 країн світу. Головний офіс компанії розташований в Іспанії.

Чи можу я самостійно почистити вентилятор SILENT?

Так. Для цього обережно зніміть лицьову панель вентилятора та акуратно очистіть прилад від бруду вологою тканиною.

Який термін гарантії на продукцію Soler&Palau?

Гарантійний термін на продукцію компанії - 12 місяців. Однак, вентилятори мають значно довший термін експлуатації та високий експлуатаційний ресурс.

Чому з вентилятора може витікати вода?

Переконайтеся, що труба є ізольованою. Якщо це не так, у каналі може утворюватися конденсат, який у вигляді води повертається назад у вентилятор.

На якому етапі ремонту починати монтаж вентиляційної системи?

На початковому етапі ремонтних робіт проводиться монтаж повітропроводів і електричних з’єднань (до установки підвісних стель). Ближче до закінчення ремонту проводиться монтаж основного обладнання. Після фінального завершення будівельних робіт проводиться установка повітророзподільних пристроїв і елементів автоматики.

Чи збережеться гарантія, якщо я здійсню підключення вентилятора самостійно?

Так, гарантія збережеться у тому випадку, якщо підключення буде виконано правильно і вентилятор при підключенні не постраждає.

Що свідчить про те, що слід замінити вентилятор у ванній кімнаті на потужніший?

Основні ознаки – важке повітря, запиленість, посторонні запахи та висока вологість.

Каталог