fbpx

FAQ Відповіді на поширенні запитання

Про компанію

Заводи компанії Soler & Palau розташовані в Іспанії, Франції, Англії, Норвегії, Мексиці, Бразилії, США, Китаї, Сінгапурі, Філіппінах, Малайзії, Таїланді та Індії. Поставки продукції здійснюються у більш ніж 100 країн світу. Для Soler&Palau питання якості є принциповим, тому 100% продукції проходить ретельний корнтроль.

З питань дилерської співпраці перейдіть за посиланням на сторінку “контакти” https://solerpalau.org.ua/kontakty/

Гарантія і сервіс

На продукцію Soler&Palau діє гарантія 1 рік. Якщо протягом гарантійного періоду виявляється дефект, авторизований сервісний центр Soler&Palau в Україні безкоштовно здійснить ремонт виробу, замінить виріб новим або еквівалентним новому по продуктивності і надійності або відшкодує вартість придбаного виробу.

Так. Для цього акуратно зніміть лицьову панель вентилятора та акуратно очистіть всередині вологою тканиною.

Так, гарантія збережеться у тому випадку, якщо підключення буде виконано правильно і вентилятор при підключенні не постраждає.

Інше

Основні ознаки – важке повітря, запиленість, посторонні запахи та висока вологість.

Переконайтеся, що труба є ізольованою. Якщо це не так, у каналі може утворюватися конденсат, який у вигляді води повертається назад у вентилятор.

На початковому етапі ремонтних робіт проводиться монтаж повітропроводів і електричних з’єднань (до установки підвісних стель). Ближче до закінчення ремонту проводиться монтаж основного обладнання. Після фінального завершення будівельних робіт проводиться установка повітророзподільних пристроїв і елементів автоматики.

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше