Технологія SILENT від бренду Soler&Palau

  • Технології та виробництво
23.05.2022

 

Безшумна робота та естетичний дизайн завдяки унікальній технології SILENT

Протягом останніх 50-ти років, інженери Soler & Palau розвивали і вдосконалювали технології вентиляторів і вентиляційних систем. Постійні дослідження, тести і комунікація зі споживачами провокували компанію задавати нові стандарти сектору ефективної вентиляції.

Сьогодні, завдяки унікальній технології SILENT, повністю спроектованої та реалізованої інженерами Soler & Palau, бренд S&P продовжує задавати стандарти побутової вентиляції.

Ідея технології SILENT полягає не просто в тому, аби зробити вентилятор з низьким рівнем шуму, а й в тому, аби його безшумна робота відповідала заявленим характеристикам навіть після 5 років активного використання. Для S&P було недостатньо створити найтихіший вентилятор в світі, інженери прагнули спроектувати досконалий і унікальний продукт, який при цьому буде доступний в середньому ціновому діапазоні. І їм це вдалось.

ТЕХНОЛОГІЯ

Вражаючі показники акустичного навантаження – 26 Дб(А) для побутових осьових вентиляторів і 17 Дб(А) для побутових канальних вентиляторів досягається завдяки синерії трьох основних компонентів – матеріалів корпусу, двигуна і спеціальних шумопоглинаючих сайлентблоків. Корпуси вентиляторів виготовляються з високоякісного пластику, який зберігає міцність конструкції і запобігає її деформації. Гумово-металеві сайлентблоки встановлюються між двигуном і корпусом і не допускають передачу вібрацій від двигуна на корпус, оскільки до 80% шуму від вентилятора утворюється за рахунок резонансних хвиль, які передаються від корпусу на стінки повітропроводу. Двигун вентилятора розрахований на роботу понад 20 000 годин, повністю зберігаючи свої властивості, а заявлена ефективність досягається за лічені секунди після ввімкнення.

ДИЗАЙН

Усі вентилятори SILENT розроблені спеціально для домашнього використання. Тому, на рівні з комфортом користування та ефективністю, дизайнери S&P попрацювали над елегантними формами та естетичним виглядом вентиляторів. Як результат – вибір з 12 кольорів (Серія SILENT DESIGN), оздоблення каменями SVAROVSKI та фірмовий дизайн BARCELONA, який передає дух та шедевральну неповторність іспанських митців.

КОМФОРТ

Інженери S&P подбали про те, щоб ви могли насолоджуватись безшумною роботою вентиляторів SILENT в усіх приміщеннях та кімнатах вашого дому. Зрозуміло, що такі приміщення як ванна, туалет, підвал та гараж потребують додаткових опцій для ефективної вентиляції повітря. Саме тому, в кожній серії доступні моделі з регульованим таймером, а серія SILENT і SILENT DESIGN оснащуються також датчиками руху та вологості. Це буде особливо корисним в туалеті та ванній, де рівень вологості може сягати критичних показників і провокувати утворення плісняви, псувати меблі та елементи декору та створювати неприємні відчуття.

ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

Кожна серія з позначкою SILENT спроектована таким чином, щоб ви могли монтувати та демонтувати їх, затрачаючи мінімум зусиль. Так, зокрема серія канальних вентиляторів TD SILENT складається з двох частин, одна з яких кріпиться безпосередньо до повітропроводів, а інша, в якій власне розміщується двигун і основні елементи (кабель, таймер за наявності) може бути вставлена та демонтована без будь-яких інструментів. Це значно спрощує процес обслуговування вентилятора, що забезпечує подовжений термін служби та заявлену ефективність.

Пропонуємо Вам самостійно переглянути асортимент побутових вентиляторів, створених з використанням технології SILENT:

Серія Silent Design

 

Популярні блоги

22.08.2022

Як правильно обрати витяжний вентилятор

Конфігурація багатьох будинків та квартир включає внутрішні ванні кімнати, без вікон зі штучним освітленням. В таких кімнатах необхідно забезпечити вентиляцію, що не завжди досягається природними системами, тому установка витяжки буде найкращим рішенням. Пропонуємо розібратись з можливими варінтами побутових витяжних вентиляторів.

Читати більше
23.05.2022

Технологія SILENT від бренду Soler&Palau

Для S&P було недостатньо створити найтихіший вентилятор в світі. Інженери прагнули спроектувати досконалий і унікальний продукт. Щоб його безшумна робота відповідала заявленим характеристикам навіть після 5 років активного використанняякий. При цьому, він має бути доступний в середньому ціновому діапазоні. І їм це вдалось.

Читати більше

Каталог