Канальні вентилятори Soler&Palau

Побутові канальні вентилятори S&P – це витяжні вентилятори, призначені для вентиляції та видалення повітря в житлових, офісних та промислових приміщеннях, площею від 5 до 100 м. кв.

Вентилятори встановлюються безпосередньо у вентиляційний канал (повітропровід) або в круглий отвір стіни між приміщеннями. Їх основна перевага полягає у нижчому рівні шуму в порівнянні з осьовими вентиляторами.

Канальні вентилятори S&P представлені серіями TD, TD SILENT, TDM і SILENTUB. Великий вибір моделей дозволяє підібрати вентилятор під будь-який тип та діаметр повітропроводу, а продумана зручність монтажу та обслуговування забезпечує додатковий комфорт при користуванні.

Підібрати вентилятор

  • Поради для наших клієнтів
22.08.2022

Як правильно обрати витяжний вентилятор

Конфігурація багатьох будинків та квартир включає внутрішні ванні кімнати, без вікон зі штучним освітленням. В таких кімнатах необхідно забезпечити вентиляцію, що не завжди досягається природними системами, тому установка витяжки буде найкращим рішенням. Пропонуємо розібратись з можливими варінтами побутових витяжних вентиляторів.

Читати більше
  • Технології та виробництво
23.05.2022

Технологія SILENT від бренду Soler&Palau

Для S&P було недостатньо створити найтихіший вентилятор в світі. Інженери прагнули спроектувати досконалий і унікальний продукт. Щоб його безшумна робота відповідала заявленим характеристикам навіть після 5 років активного використанняякий. При цьому, він має бути доступний в середньому ціновому діапазоні. І їм це вдалось.

Читати більше

Каталог