fbpx

Зволожувачі та осушувачі повітря

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

Зволожувачі та осушувачі повітря

Продукція S & P для обробки повітря житлових приміщень. Ми пропонуємо зволожувачі та осушувачі для досягнення бажаного рівня вологості у вашому домі.

HUMI-ED

Humi ED
Ультразвуковий зволожувач HUMI-ED є компактним агрегатом, що впишеться у вашу кімнату. Він має LCD-екран, який вказує параметри: відносну вологість навколишнього середовища, температуру навколишнього середовища та стан індикаторів його функцій, ви можете будь-коли перевірити всі параметри зволожувача.
Зволожувач HUMI-ED дозволяє вибрати відносну вологість з точністю від 45% до 90%. Цей діапазон зволожувачів також має 3 потоки повітря та регульований дифузор на 360 °, який дозволяє регулювати потік повітря. Зволожувачі HUMI-ED мають фільтр для домішок води. Також зволожувачі мають індикатор рівня води в задній частині. Регульований таймер від 1 до 12 годин і пульт дистанційного керування. Крім того, у них є знімний резервуар для води 4,7 літра, щоб легко заповнити зволожувач з водою. HUMI-ED доступний у білому та чорному кольорах.

DHUM-E

DHUM E
Домашні осушувачі DHUM-E компактні, портативні та зручні для переміщення та налаштування, що дозволяє легко встановлювати їх у будь-якій кімнаті завдяки своїм колесам та ручним перевезенням. У наявності чотири варіанти, що відповідають осушувальній здатності 12, 16, 20 або 30 літрів. Всі осушувачі цього діапазону доступні в чорних та білих кольорах.
Однією з головних характеристик є надміцний ротаційний компресор. Осушувачі мають рідкокристалічний дисплей, який дозволяє вибрати потрібний рівень вологості в будь-який час та побачити рівень вологості навколишнього середовища завдяки його індикатору вологості навколишнього середовища.
Крім того, осушувачі DHUM-E мають легкий чистий повітряний фільтр і безперервний дренажний пристрій, що робить їх ідеальним рішенням для обробки житлового повітря. Ці осушувачі мають 2 швидкості і 3 режими роботи: ручний, безперервний і автоматичний.
Автоматичний режим вибирає рівень вологості на основі температури навколишнього середовища і програмується від 1 до 24 годин із таймером пробігу. Вони також мають функцію антизамерзання, яка активується, коли температура навколишнього середовища падає нижче 15 °. Ці зволожувачі мають автоматичний сигнал у випадку розриву живлення та попереджувального знаку, коли наповнюється резервуар для води. Крім того, у них є автоматична функція відключення, яка активується, коли резервуар для води заповнений.
Їх панель управління розташована у верхній частині осушувача і вони мають знімний резервуар для води на задній панелі.