fbpx

Безшумна ефективність на багато років. З гарантією.

Протягом останніх 50-ти років, інженери Soler & Palau розвивали і вдосконалювали технології вентиляторів і вентиляційних систем. Постійні дослідження, тести і комунікація зі споживачами провокували компанію задавати нові стандарти сектору ефективної вентиляції. Сьогодні, завдяки унікальній технології SILENT, повністю спроектованої та реалізованої інженерами Soler & Palau, бренд S&P продовжує задавати стандарти побутової вентиляції.

Ідея технології SILENT полягала не просто в тому, щоб зробити вентилятор з низьким рівнем шуму, а щоб його безшумна робота відповідала заявленим характеристикам навіть після 5 років активного використання. Для S&P було недостатньо створити найтихіший вентилятор в світі, інженери прагнули спроектувати досконалий і унікальний продукт, який при цьому буде доступний в середньому ціновому діапазоні. І їм це вдалось.

Технологія

Вражаючі показники акусутичного навантаження – 26 Дб(А) для побутових осьових вентиляторів і 17 Дб(А) для побутових канальних вентиляторів досягається завдяки синерії трьох основних компонентів – матеріалів корпусу, двигуна і спеціальних шумопоглинаючих сайлентблоків. Корпуси вентиляторів виготовляються з високоякісного пластику, який зберігає міцність конструкції і запобігає її деформації. Гумово-металеві сайлентблоки встановлюються між двигуном і корпусом і не допускають передачу вібрацій від двигуна на корпус, оскільки до 80% шуму від вентилятора утворюється за рахунок резонансних хвиль, які передаються від корпусу на стінки повітропроводу. Двигун вентилятора розрахований на роботу понад 20 000 годин, повністю зберігаючи свої властивості, а заявлена ефективність досягається за лічені секунди після ввімкнення.

Дизайн

Усі вентилятори SILENT розроблені спеціально для домашнього використання. Тому, на рівні з комфортом користування та ефективністю, дизайнери S&P попрацювали над елегантними формами та естетикою вигляду вентиляторів. Як результат – вибір з 12 кольорів (Серія SILENT DESIGN), оздоблення каменями SVAROVSKI та фірмовий дизайн BARCELONA, який передає дух та шедевральну неповторність іспанських митців.

Комфорт

Інженери S&P подбали про те, щоб ви могли насолоджуватись безшумною роботою вентиляторів SILENT в усіх приміщеннях та кімнатах вашого дому. Зрозуміло, що такі приміщення як ванна, туалет, підвал та гараж потребують додаткових опцій для ефективної вентиляції повітря. Саме тому, в кожній серії доступні моделі з регульованим таймером, а серія SILENT і SILENT DESIGN оснащуються також датчиками руху та вологості. Це буде особливо корисним в туалеті та ванній, де рівень вологості може сягати критичних показників і провокувати утворення плісняви, псувати меблі та елементи декору та створювати неприємні відчуття.

Зручність використання

Кожна серія з позначкою SILENT спроектована таким чином, щоб ви могли монтувати та демонтувати їх, затрачаючи мінімум зусиль. Так, зокрема серія канальних вентиляторів TD SILENT складається з двох частин, одна з яких кріпиться безпосередньо до повітропроводів, а інша, в якій власне розміщується двигун і основні елементи (кабель, таймер за наявності) може бути вставлена та демонтована без будь-яких інструментів. Це значно спрощує процес обслуговування вентилятора, що забезпечує подовжений термін служби та заявлену ефективність.

TD-SILENT
Silent
Якість

ЯКІСТЬ

Soler & Palau являється компанією з повним переліком технологічних можливостей – від металообробки, алюмінієвого і пластикового лиття до виробництва електродвигунів.

Детальніше

Турбота про довкілля

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ

На сьогоднішній день недостатньо просто виробляти надійні, якісні продукти. Енергозбереження та ефективність виробництва, як з точки зору аеродинаміки, так і акустики, є основою для розробки нашої продукції.

Детальніше

Про Soler & Palau

Компанія Soler & Palau була заснована в 1951 році, і сьогодні є лідером галузі по якості та технологічності своїх продуктів. Заводи S&P розташовані в 12 країнах, а роздрібна мережа поширюється на понад 90 країн світу.

Детальніше