fbpx

Стельові вентилятори Soler&Palau

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

Стельові вентилятори установлюються у будь-якому приміщенні у офісі, квартирі та інших господарських та комерційних приміщеннях. Їхньою перевагою є те, що вони здатні охолоджувати не гірше ніж кондиціонер, але при цьому купити стельовий вентилятор може собі дозволити кожен.

Стельові вентилятори, на відміну від підлогових, не займають місце у приміщенні.

Вентилятори, які кріпляться на стелю, дозволяють заощаджувати тепло в зимовий час:
Тепле повітря завжди піднімається вверх і різниця температур у приміщенні може досягати декілька градусів. Щоб досягти комфортної температури, необхідно «змішувати» повітряні маси.

Таким чином, економія електроенергії для опалення досягається, чим вище стеля в приміщенні, тим більша економія!

Переваги стельових вентиляторів:
– Висока продуктивність, при порівняно низькому рівні шуму. Ідеально підходять для використання в спальні, в офісі, у вітальні чи ресторані;
– Естетична привабливість теплових вентиляторів;
– Безпека – стельовий вентилятор знаходиться високо, поза зоною доступу маленьких дітей та тварин, тому рекомендується для установки в квартирах, де потрібна особлива безпека;
– Не займає місце у приміщенні, не потрібно шукати місце для зберігання після закінчення сезону, підключати додаткові розетки.