fbpx

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

У S & P ми пропонуємо широкий асортимент ручних сушарок та фенів для волосся, спеціально розроблених для комерційних цілей. Вони використовуються в громадських місцях, таких як гімназії або басейни. Більшість із них мають антивандальні та ударостійкі конструкції.

Відкрийте для себе моделі для сушки рук і фени та оберіть ту модель, яка підійде саме для вашого приміщення.

ECOHAND – сухі руки за 10 секунд.

Сушарки для рук з асортименту Ecohand спеціально розроблені як для комерційного використання (у офісах чи інших робочих місцях), так і для загального користування (готелі, гімназії та басейни тощо). Ці ручні сушарки сушать швидко, гігієнічно та енергоефективно. Вони використовують потужний високошвидкісний потік чистого повітря для видалення крапель води з рук, роблячи їх сухими всього за 10 секунд. Ecohand характеризується інноваційним дизайном, який запобігає падінню крапель води на землю та гарантуванням високого рівня гігієни в туалеті. Його легко чистити та обслуговувати, є доступ до лотка для збирання води.

Однією з головних переваг є те, що завдяки безконтактному двигуну (без вуглецевих щіток) руки сушаться лише за 10 секунд, а також забезпечується енергозбереження. У цих сушарках зменшений викид CO2, вони є екологічно чисті. Серія Ecohand працює автоматично. Використовується інтелектуальний інфрачервоний датчик, який автоматично вмикає та вимикає пристрій.
Ударостійкий корпус надає антивандальну ступінь IK10, великий LCD-дисплей показує процес та час висихання.

COMET-P і COMET-N настінні фени.

Настінні фени для сушіння COMET-P та COMET-N обладнані в стилі труб традиційними пістолетними ручками, що робить їх придатними як для домашнього використання, так і для громадського користування (для готелів, спортивних залів, басейнів тощо).

COMET-P має дві швидкості сушіння та регулятор швидкості сушіння COMET-N. Обидва вони мають ручну кнопку захисту, щоб запобігти продовженню роботи пристрою після використання. Ці фени дуже практичні і легкі. Вони дуже прості в установці, а для запобігання неналежному використанню після встановлення пристрою потрібні спеціальні інструменти для його видалення.
COMET-N має автоматичний старт та зупинку, який активується шляхом видалення або заміни трубки.

SL-2008, автоматичні сушарки для рук.

Обладнання для сушіння теплим повітряним потоком рук SL-2008 є ідеальним рішенням для громадського використання. Ці ручні сушарки мають пристрій безпеки, щоб уникнути тривалої роботи, якщо об’єкт залишається нижче. Вони оснащені захистом від теплового перевантаження в двигуні та нагріваючому елементі. Вони пропонують автоматичні фени або ручні фени.
SL-2500N.

Сушарки з ручним повітрям SL-2500N ідеально підходять для громадського використання. Їх конфігурація є вандальностійкою з антивандальним ступенем IK10. Вони оснащені захистом від теплового перевантаження в двигуні та нагріваючому елементі. Їх основною характеристикою є металевий корпус з антикорозійним захистом та опроміненим покриттям.