fbpx

КОМПАНІЯ SOLER & PALAU
СВІТОВИЙ ЛІДЕР НА РИНКУ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

На ринку України продукція компанії Soler & Palau представлена з 2001 року. За цей час обладнання S&P завоювало довіру у споживачів і утвердилось в якості провідного постачальника. За останні роки в результаті плідної співпраці були успішно реалізовані проекти із лідерами промисловості:

– ПАТ «Миронівський хлібопродукт»;

– ДТГО «Львівська залізниця»;

– ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»;

– ПАТ «Укргідроенерго» ;

– ПАТ «Кондитерська фабрика А.В.К.»;

– ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

– ПАТ «Завод Екватор»;

– ТОВ «Кен-Пак Україна»;

– ВАТ «Запоріжсталь»;

– ТОВ «ПРОКТЕР енд ГЕМБЛ Україна»;

– ТОВ «ДАК ЕНЕРГЕТИКА»;

– ТОВ «СОЛСТРОЙ».

Компанія Soler & Palau була заснована в 1951 році, в іспанському місті Ріполь (провінція Жирона), де і в даний час розташовується основний виробничий комплекс, що складається з 2-х заводів і науково-дослідного центру.

Під брендом S&P випускається широкий спектр вентиляційного обладнання для різноманітних сфер діяльності та практичного застосування. В асортименті виробника можна виділити кілька основних груп: побутові вентилятори, канальні вентилятори, дахові вентилятори, центробіжні вентилятори для промислових систем, повітряні завіси, тепло вентилятори та інфрачервоні обігрівачі. Також виготовляється широкий спектр вибухозахищеного вентиляційного обладнання та вентиляторів димовидалення.

Велику увагу при виробництві вентиляційного обладнання приділяють його енергоефективності та мінімізації шумових характеристик. Малошумні вентилятори S&P мають неперевершені характеристики і по праву займають лідируючі позиції в своїх класах.

На даний момент компанія має кілька десятків патентів на свої винаходи. Науково-дослідний центр Soler & Palau укомплектований найпередовішим обладнанням для моделювання та тестування продукції. У компанії працює понад 3000 чоловік. Загальна виробнича площа всіх заводів становить понад 200000 квадратних метрів. Заводи компанії Soler & Palau розташовані в: Іспанії, Франції, Англії, Норвегії, Мексиці, Бразилії, США, Китаї, Сінгапурі, Філіппінах, Малайзії, Таїланді та Індії. Поставки обладнання здійснюються у більш ніж 100 країн світу.