fbpx

Вентилятори для ванної кімнати

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

У ванній кімнаті, як правило, немає вікон. Єдиний спосіб циркулювання повітря – канал вентиляції. Через підвищенну вологість у ванній його в більшості випадків не достатньо і у ванні швидко утворюється грибок і пліснява. Вентилятори забезпечать нормальну циркуляцію повітря всередині приміщення, не допустять появу грибків і плісняви.

Причини установки вентилятора у ванних і санвузлах:

  • Відсутність припливного повітря;
  • Погана природна тяга, яка утворює застояне повітря;
  • Поганий запах в приміщенні, який йде з центральнї шахти;
  • Заблокована шахта житлового комплексу.

Переваги вентилятора для ванної кімнати:

  • Безшумна робота вентиляторів;
  • Дизайнерські рішення вентиляторів Soler & Palau серії Design. У нас Ви підберете модель витяжного вентилятора, який відмінно впишеться в інтер’єр ванної кімнати і стане ще одним елементом декору;
  • Низька ціна вентиляторів для ванних кімнат. Вартість такого апарату досить невисока, особливо якщо порівнювати її з витратами, необхідними для позбавлення приміщення від грибка або цвілі.
  • Простота монтажу. Установку вентилятора можна легко зробити без залучення фахівців;
  • Мале споживання електроенергії;
  • Забезпечення ідеального мікроклімату в приміщенні. Завдяки швидкому усуненню парів вологи, вентилятор перешкоджає появі небезпечних для здоров’я людини грибків і плісняви ​​всередині кімнати. Також прибирає неприємні запахи з туалету.

Якщо після душу або прийняття ванни з’явився конденсат і вологість, які довго затримуються на стінах або меблях, потемніли або покрилися небезпечними плямами кути. Вивести грибок і плісняву не вдасться, якщо не буде добре провітрюватися ванна кімната.

Вентилятори для ванної кімнати Soler & Palau серії Silent?

При виборі вентилятора для ванної кімнати однією із основних характеристик, на які звертають увагу, крім продуктивності і тиску, є рівень шуму. Безшумність досягається завдяки високій якості матеріалів, з яких виготовляють вентилятор, а також шумоізоляційним покриттям, яке використовується в пристрої та спеціальними сайлент-блоками.

Вентилятори серії Silent є найбезшумнішими в світі. Пристрої оснащені зворотними клапанами, які запобігають потраплянню повітря в приміщення при вимкненому вентилятору.

Дізнатися детальніше про серію Silent

Вентилятори серії DESIGN

Вентилятори Soler & Palau серії DESIGN розроблені спеціально для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну. У нас представлені всі можливі моделі вентилятора, які ідеально підійдуть під будь-який дизайн.

Вентилятори Silent Design виготовляються з високоякісного і міцного АБС пластику, комплектуються зворотним клапаном для запобігання попадання всередину приміщення забрудненого повітря при вимкненому вентиляторі і однофазним електродвигуном. Двигун має вбудований термозахист. Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових “сайлент-блоків”, які запобігають передачу вібрації на корпус вентилятора.

Дізнатися детальніше про серію Silent Design