fbpx

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

Санвузол в квартирі – особлива зона, яка потребує постійної вентиляції повітря.

У туалеті, як правило, немає вікон. Відповідно, єдиний спосіб циркулювання повітря – канал вентиляції. В туалеті через це можливе виникнення постійних проблем з неприємним запахом. Для того, щоб уникнути таких ситуацій і використовуються вентилятори для санвузла. Вони забезпечать  циркуляцію повітря всередині приміщення, перешкодять появі грибків і плісняви ​​та швидко виведуть неприємні запахи.

Природна вентиляція у вигляді витяжних каналів найчастіше не справляється зі своїм завданням.

Щоб вибрати потрібний вентилятор для туалету, треба врахувати площу приміщення, розташування шахти і поверх будинку.

Всі побутові вентилятори діляться за типом конструкції на два основних типи:

  • осьові;
  • відцентрові.

Осьові призначені для переміщення потоку повітря без створення додаткової тяги. Основна частина конструкції – робоче колесо, яке знаходиться на осі двигуна. Вентилятори для санвузла можуть переміщати великий обсяг повітря, якщо немає зворотнього потоку. Підходять для прямої установки в вертикальну шахту або в стінний канал для виходу на вулицю.

Відцентрові вентилятори призначені для переміщення повітря під тиском. Відрізняються високою тягою, але мають меншу продуктивність, ніж осьові, при рівній потужності. Здатні швидко перекачувати повітря в вентиляційних шахтах і системах зі складною геометрією на значну відстань.

Для установки в туалеті радимо вибирати сучасні витяжні вентилятори Soler&Palau зі зворотнім клапаном. Зворотний клапан перешкоджає зворотньому потоку повітря і захищає приміщення від попадання пилу, посторонніх запахів та потоку повітря з вентиляційної шахти.

Витяжні вентилятори використовуються для вентиляції у туалеті або ванній кімнаті. Завдяки вдалому конструкторському рішенню вдалося досягти хороших шумових характеристик. Побутові вентилятори Soler&Palau майже безшумні при використанні. Щоб ця безшумність зберігалася протягом всього терміну служби, вентилятор періодично треба знімати та очищати крильчатку вологою ганчіркою і встановлювати назад.

Вентилятор для туалету рекомендується купляти з таймером. Вентилятор починає свою роботу від вмикання освітлення, після вимикання світла вентилятор продовжує працювати ще деякий час по таймеру і автоматично вимикається.