fbpx

Приточно витяжні установки

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

Системи відновлення тепла S & P пропонують вентиляційні рішення для будинків, приміщень для бізнесу, офісів або громадських будівель. Їх високоефективні теплообмінники (до 92%) дозволяють заощаджувати тепло та електроенергію завдяки тому, що вони розроблені для роботи з вентиляторами з низьким споживанням електроенергії та дозволяють використовувати висипне повітря для нагрівання вхідного повітря в будинку.

Щоб забезпечити максимальну продуктивність обладнання та оптимальну якість повітря, теплообмінник обладнаний 100% байпасом для реалізації функції вільного охолодження в літній час, що гарантує постійне відновлення чистого повітря в установках, дотримуючись нормативних вимог.

Серія CADS-HE

Високоефективні установки для рекуперації тепла забезпечують високу ефективність до 92%. Його низький профіль і легка вага, що дозволяє їх встановлювати на підвісні стелі багатоквартирних будинків. Призначений для роботи з вентиляторами з низьким споживанням електроенергії, їх корпус виготовлений з оцинкованої листової сталі з поліуретановою пінною ізоляцією 10 мм., повністю герметичними з’єднувачами з резиновими ущільненнями та з’єднаннями з циркуляцією каналів, легким обслуговуванням через люк доступу, високоефективним теплообмінником протипожежного ПВХ, конденсаційний дренаж, впускні та вихідні фільтри (клас G2), які можна змінити без використання інструментів.

Припливно-витяжні вентиляційні установки використовуються для видалення і подачі регульованого, ефективного потоку повітря в приміщення. Моделі оснащуються можливостями для підігріву, очищення та виведення відпрацьованої суміші. Також їх можна застосовувати для швидкого осушення повітря.

Все більше число споживачів сьогодні віддає перевагу саме таким пристроям, а не класичним кондиціонерам. Це обумовлено наступними їх перевагами:

• Доступністю. Припливно-витяжна установка – це оптимальна ціна за комфорт у приміщенні.

• Невеликим розміром. Для будинку або офісу Ви завжди зможете вибрати компактні припливно-витяжні установки. Такі моделі не займуть великої площі. Крім того, компактні припливно-витяжні моделі – це установки зі зниженим рівнем шуму.

• Економічністю. Тепер Ви можете істотно заощадити на обігріві приміщень. Спеціальна технологія рекуперації тепла, якою оснащується обладнання, дозволяє досягати найвищої продуктивності.

Припливно-витяжні системи вентиляції є одним з найбільш оптимальних рішень вентиляції як в промислових, так і в громадських приміщеннях.

Припливно-витяжні вентиляційні установки об’єднують в одному корпусі приточну і витяжну систему, забезпечуючи видалення з приміщення відпрацьованого повітря. Припливно-витяжна вентиляція промислових приміщень, будинків, складів, лабораторій, басейнів та інших об’єктів, ефективна не тільки з точки зору гігієни, але і в економічному аспекті, так як допомагає істотно знизити витрати на опалення.