fbpx

КОМПАНІЯ SOLER & PALAU
СВІТОВИЙ ЛІДЕР НА РИНКУ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Компанія Soler & Palau була заснована в 1951 році двома інженерами, Джозефом Палау і Едуардом Солер, в іспанському місті Ріполь (провінція Жирона), де і в даний час розташовується основний виробничий комплекс, що складається з 2-х заводів і науково-дослідного центру.

 

З перших років роботи, компанія розвивалася за рахунок інтенсивних розробок, як в області вентиляції, так і в області технологій виробництва. На даний момент компанія має кілька десятків патентів на свої винаходи. Науково-дослідний центр Soler & Palau укомплектований найсучаснішим обладнанням для моделювання і тестування продукції. У компанії працює понад 3000 чоловік. Загальна виробнича площа всіх заводів становить понад 200000 квадратних метрів. Заводи компанії Soler & Palau розташовані в: Іспанії, Франції, Англії, Норвегії, Мексиці, Бразилії, США, Китаї, Сінгапурі, Філіппінах, Малайзії, Таїланді та Індії. Поставки обладнання здійснюються у більш ніж 100 країн світу.

Під брендом S & P компанія Soler & Palau випускає широкий спектр вентиляційного устаткування, який можна поділити на кілька основних груп: побутові вентилятори, вентилятори для канальних систем, промислові вентилятори, вибухозахищені вентилятори, вентилятори димовидалення, вентиляційні установки, вентилятори для виробництва кліматичних систем, повітряні завіси, тепловентилятори та інфрачервоні обігрівачі. Велика увага приділяється розробці і виробництву енергоефективних вентиляторів і систем управління.

Малошумні вентилятори: S & P є ексклюзивним продуктом, розробленим цілком і повністю фахівцями компанії. Малошумні вентилятори S & P мають неперевершеними характеристиками і займають лідируючі позиції в своїх класах.
Велика складська програма і широка дистриб’юторська мережа дозволяє максимально скоротити термін поставки товару клієнтам.

Глобальний сайт: solerpalau.com

Якість

ЯКІСТЬ

Soler & Palau являється компанією з повним переліком технологічних можливостей – від металообробки, алюмінієвого і пластикового лиття до виробництва електродвигунів.

Детальніше

Турбота про довкілля

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ

На сьогоднішній день недостатньо просто виробляти надійні, якісні продукти. Енергозбереження та ефективність виробництва, як з точки зору аеродинаміки, так і акустики, є основою для розробки нашої продукції.

Детальніше

Технологія Silent

Технологія SILENT

Малошумні вентилятори S&P є унікальним продуктом, розробленим повністю спеціалістами компанії, вони володіють неперевершеними характеристиками і займають лідируючі позиції в своїх класах.

Детальніше