Побутові витяжні вентилятори Soler&Palau

Малошумні вентилятори Soler&Palau є ексклюзивним продуктом, повністю розробленим фахівцями компанії. Вони займають лідируючі позиції в своїх класах та мають неперевершені характеристики.

В компанії Soler & Palau приділяють особливу увагу витяжним побутовим вентиляторам. Компанія має понад 80 патентів, в тому числі запатентована технологія SILENT, яка застосовується у вентиляторах S&P з 2011 року та забезпечила бренду лідируючі позиції в секторі побутової вентиляції.

Пропонуємо вам, ознайомитись із серіями та моделями наших малошумних вентиляторів та отримати особистий досвід використання якісних та надійних приладів.

Підібрати вентилятор

  • Поради для наших клієнтів
22.08.2022

Як правильно обрати витяжний вентилятор

Конфігурація багатьох будинків та квартир включає внутрішні ванні кімнати, без вікон зі штучним освітленням. В таких кімнатах необхідно забезпечити вентиляцію, що не завжди досягається природними системами, тому установка витяжки буде найкращим рішенням. Пропонуємо розібратись з можливими варінтами побутових витяжних вентиляторів.

Читати більше
  • Технології та виробництво
23.05.2022

Технологія SILENT від бренду Soler&Palau

Для S&P було недостатньо створити найтихіший вентилятор в світі. Інженери прагнули спроектувати досконалий і унікальний продукт. Щоб його безшумна робота відповідала заявленим характеристикам навіть після 5 років активного використанняякий. При цьому, він має бути доступний в середньому ціновому діапазоні. І їм це вдалось.

Читати більше

Каталог