fbpx

Призначення вентиляторів

vanna

Вентилятор для ванної

Дізнайтесь про призначення витяжних вентиляторів Soler&Palau для Вашої ванної кімнати.

Детальніше

toilet

Вентилятор для туалету

Дізнайтесь більше про призначення вентиляторів для туалету.

Детальніше

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

Витяжний вентилятор Soler & Palau

Осьові та відцентрові вентилятори, призначені для використання для домашніх та побутових потреб. Використання вентиляторів для вентиляції в будинку чи квартирі є одним з найпростіших та економічно вигідних способів забезпечити ефективний рух та видалення повітря. Саме тому, в компанії Soler & Palau приділяють особливу увагу витяжним вентиляторам. В наявності компанії понад 40 патентів, в тому числі запатентована технологія SILENT, яка застосовується у вентиляторах S&P з 2011 року та забезпечила Soler & Palau лідируючі позиції в секторі побутової вентиляції.

Де поставити вентилятор?

Витяжні вентилятори, які кріпляться на стіну або стелю з круглим отвором, до якого під’єднаний вентиляційний повітропровід. Їх основна функція – оперативно видаляти повітря в приміщеннях, площею від 1 до 40 м. кв. Осьові вентилятори ідеально підходять для вентиляції ванної, туалету, кухні, кімнат та інших приміщень, які потребують періодичної підвищеної вентиляції. Матеріали високої якості та технології Soler & Palau забезпечують тривалу службу вентиляторів без втрати їх номінальних характеристик, а привабливий дизайн та вибір кольорів створюють додаткову естетику, що підкреслить та доповнить будь-який інтер’єр. Осьові вентилятори S&P представлені серіями SILENT, SILENT DESIGN, DECOR та FUTURE. Вентилятори можуть бути додатково обладнані таймером, датчиками вологості та руху для більшого комфорту користування.

Відцентрові вентилятори S&P

Розроблені для подовженої роботи при низькій потужності. Це вентилятори з обертовим колесом, на якому під кутом розміщуються вентиляційні лопатки, що приводять в рух повітря. Їх особливість полягає в тому, що обертове колесо потребує значно менше номінальної потужності, тому вентилятор може працювати постійно при низькій потужності з можливістю переключення на максимальну потужність. Відцентрові вентилятори найкраще підходять для приміщень, де потрібна постійна вентиляція повітря – ванна, коридор, підвал, гараж, складські та комерційні приміщення, офіси. Вони кріпляться на стіну з отвором, до якого кріпиться вентиляційний повітропровід, окремі моделі можуть кріпитись безпосередньо у віконний отвір або перегородку, товщиною до 40 мм. Відцентрові вентилятори S&P представлені серіями ECOAIR DESIGN та EB. Можуть бути додатково оснащені таймером для підвищеного комфорту користування

Витяжні вентилятори S&P повністю спроектовані інженерами компанії Soler & Palau та виготовляться на заводах в Іспанії та Франції. За роки, вони проявили себе як надійна та високоякісна продукція як в середньому так і в преміальному ціновому сегменті. З 2016 року на ринку України доступна серія FUTURE, що наділена усіма перевагами бренду S&P та доступна у нижчому ціновому сегменті.