fbpx

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

Ми пропонуємо широкий вибір побутових вентиляторів для житлових, комерційних та промислових приміщень. Серед каталогу наших продуктів ви можете знайти вентилятори для будь-якого типу приміщень.
Відкрийте для себе широкий спектр комфортних та якісних вентиляторів вибирайте той, який найбільше відповідає вашим потребам у вентиляції.

 

Artic N GR настільний вентилятор

Artic N
Комфортний вентилятор Artic N GR забезпечує безперервний потік повітря. Ці вентилятори оснащені 2-3-ма швидкостями (залежно від моделі), регульованим кутом нахилу вентилятора, який дозволяє оптимізувати розподіл повітряного потоку.
База цього вентилятора забезпечує велику стійкість і регулює висоту від 114 до 134 см. Крім того, Artic CN має ручку для транспортування.

 

TURBO-N високопродуктивний підлоговий вентилятор

turbo n
Серія вентиляторів Comfort Turbo-N призначена для використання у побутових, комерційних та промислових приміщеннях. Моделі мають 3 швидкості та ручку для транспортування, призначені для вентиляції в одному або декількох приміщеннях у будинках, офісах та магазинах, а також для охолодження двигунів, компресорів, трансформаторів і для сушки помальованих виробів.

 

ARTIC PM GR настінний вентилятор

Artic-405 PM
У комплекті вентиляторів ARTIC PM GR представлені дві різні моделі: ARTIC-405 PM GR та ARTIC-405 PRC GR. Обидві моделі мають 3 швидкості, таймер і низький рівень шуму. Модель Artic 405 PRC GR включає в себе дистанційне керування та функції вітру і вночі. Вентилятор може змінювати швидкості, тим самим імітуючи природній вітер.