fbpx

Мультизональні вентилятори

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

Мультизональні системи Soler & Palau

Мультизональні системи S & P призначені для створення оптимальних кліматичних умов в будівлях комерційного та житлового призначення, що пред’являють найвищі вимоги до комфорту користувачів і забезпечення максимальної інтеграції функцій управління в сучасну інфраструктуру будівлі.

У S & P ми надаємо рішення для вентиляції для всіх типів будинків. Наші продукти забезпечують відновлення повітря в будинку та покращують енергетичні показники, допомагаючи зменшити споживання опалення та підвищити комфорт у приміщенні.
Застосовуються вони в будинках з великою кількістю різних за площею приміщень – готелях, торгових центрах, виробничих приміщеннях.

Виберіть рішення, яке підійде саме Вам:

Ozeo-E

Мультизональні вентилятори серії OZEO-E призначені для використання в приватних чи комерційних будівлях з кількома ізольованими приміщеннями. Витяг повітря проводиться з приміщень кухонь, туалетів, ванних кімнат, а свіже повітря подається в приміщення віталень, спалень, кабінетів, через приточні віконні або настінні клапани.

Ozeo-E Ecowatt, постійне оновлення повітря в окремих будинках. Вся огороджувальна установка Ozeo-E Ecowatt гарантує постійне відновлення повітря в одноповерхових та багатоповерхових будинках. Регульовані вихлопні клапани з регулюванням вологості, розташовані в різних кімнатах (кухня, ванні кімнати та туалет), а також повітряні отвори, розташовані в основних приміщеннях (їдальні та спальні), дозволяють постійно вводити нове повітря. Ця система покращує енергоефективність будинку, зменшує споживання тепла та підвищує комфорт користувача.

Моделі OZEO-E ECOWATT автоматично регулюють потужність відповідно до показників датчика CO2
Мультизональні системи – найкращий варіант забезпечення системою кондиціонування будівлі з великою кількістю приміщень. Єдиний зовнішній блок встановлений на даху або в технічному приміщенні, що обслуговує відразу до декількох десятків внутрішніх приміщень.

Потужність і тип внутрішніх блоків мультизональної системи може бути абсолютно різною і підбиратися для кожного приміщення індивідуально. В результаті, при використанні забезпечується комфортна температура в будь-якому приміщенні.
Безперебійна робота на охолодження та обігрів при низьких зовнішніх температурах.

У мультизональних системах для охолодження / обігріву великого приміщення використовується загальний трубопровід, до якого підключаються всі внутрішні блоки. Це полегшує монтаж, а також дає можливість розширення системи в майбутньому і зміни її конфігурації.

Сучасні мультизональні системи Ozeo працюють майже безшумно, створюючи додатковий комфорт в охолоджуваному приміщенні.