fbpx

ПІДІБРАТИ ВЕНТИЛЯТОР

show blocks helper

Тип приміщення

Площа

Куди встановлюється

Як вибрати вентилятор

Як вибрати вентилятор?

Кілька простих порад, які допоможуть Вам безпомилково вибрати вентилятор, який найкраще підійде під Ваші потреби, а також подбає про свіжість у Вашому помешканні.

Детальніше

КАНАЛЬНІ ВЕНТИЛЯТОРИ ДЛЯ ДОМУ ТА ПОБУТУ

Побутові канальні вентилятори S&P – це витяжні вентилятори, призначені для вентиляції та видалення повітря в житлових, офісних та промислових приміщеннях, площею від 5 до 100 м. кв. Вентилятори встановлюються безпосередньо у вентиляційний канал (повітропровід) або в круглий отвір стіни між приміщеннями. Їх основна перевага полягає у нижчому рівні шуму в порівнянні з осьовими вентиляторами, оскільки канальний вентилятор можна встановити за межами вентильованого приміщення, та в можливості проводити рівномірну вентиляцію великих приміщень за рахунок довжини повітропроводу, в якому можна робити кілька вентиляційних отворів перед вентилятором.
Канальні вентилятори S&P представлені серіями TD, TD SILET, TDM і SILENTUB. Великий вибір моделей дозволяє підібрати вентилятор під будь-який тип та діаметр повітропроводу, а продумана зручність монтажу та обслуговування забезпечить додатковий комфорт при користуванні. Особливе місце в лінійці канальних вентиляторів S&P займає серія TD SILENT. Ці вентилятори розроблені з використанням революційної запатентованої технології SILENT, яка знижує рівень шуму до мінімуму, таким чином створюючи більше комфорту у Вашій оселі. Вентилятори складаються з двох частин – монтажного кронштейна, який кріпиться до повітропроводу та самого вентилятора. Після встановлення монтажного кронштейна, монтаж та демонтаж вентилятора займає лічені хвилини та не потребує додаткових інструментів.

Компанія Soler & Palau має багаторічний досвід у виробництві високотехнологічних промислових та побутових канальних вентиляторів. Завдяки власним запатентованим технологіям, продукція компанії не має аналогів у світі, і це закріплює за нею лідируючі позиції в галузі. При виробництві канальних вентиляторів, інженери Soler & Palau приділяють особливу увагу якості матеріалів та надійності всіх елементів, тому продукція S&P ефективно працює протягом багатьох років без втрати своїх номінальних характеристик.

Призначення побутових вентиляторів

vanna

Вентилятор для ванної

Дізнайтесь про призначення витяжних вентиляторів Soler&Palau для Вашої ванної кімнати.

Детальніше

toilet

Вентилятор для туалету

Дізнайтесь більше про призначення вентиляторів для туалету.

Детальніше