fbpx

Компанія Soler & Palau

Світовий лідер на ринку вентиляційного обладнання

Soler & Palau являється компанією з повним переліком технологічних можливостей, таких як: металообробка, алюмінієве та пластикове лиття, виробництво електродвигунів і т.д. Лабораторіх компанії акредитовані AMCA i ENAC (по стандартах UNE 6650191 і EN 45001-89), що робить власно розроблені “Керівництва з якості” одними з найбільш комплексних в промисловості.

Система контролю якості компанії Soler & Palau відповідає вимогам стандарту ISO-9001.

Після виробництва, 100% готової продукції проходить інструментальний контроль і відповідають всім внутрішньо-корпоративним та міжнародним стандартам.

Вся продукція, що виготовляється, включаючи вибухозахищені вентилятори і вентилятори димовидалення, має СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ.

Турбота про довкілля

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ

На сьогоднішній день недостатньо просто виробляти надійні, якісні продукти. Енергозбереження та ефективність виробництва, як з точки зору аеродинаміки, так і акустики, є основою для розробки нашої продукції.

Детальніше

Технологія Silent

Технологія SILENT

Малошумні вентилятори S&P є унікальним продуктом, розробленим повністю спеціалістами компанії, вони володіють неперевершеними характеристиками і займають лідируючі позиції в своїх класах.

Детальніше

Про Soler & Palau

Компанія Soler & Palau була заснована в 1951 році, і сьогодні є лідером галузі по якості та технологічності своїх продуктів. Заводи S&P розташовані в 12 країнах, а роздрібна мережа поширюється на понад 90 країн світу.

Детальніше