fbpx

Soler & Palau Ventilation Group

На сьогоднішній день недостатньо просто виробляти надійні, якісні продукти. Енергозбереження та ефективність виробництва, як з точки зору аеродинаміки, так і акустики, є основою для розробки нашої продукції. У зв’язку з цим ми використовуємо найсучасніше програмне забезпечення для аеродинамічного моделювання та інші інструменти технологічної продуктивності, які допомагають нам розвиватися в усьому світі.

Тверда прихильність всіх компаній Soler & Palau Ventilation Group до покращення ефективності продуктів та економії енергії призвела до прийняття того, що ми називаємо EcoDesign. Ця філософія дизайну ґрунтується на таких концепціях, як діапазони вентиляції керованої попиту та інтелектуальної системи управління, а також продукти, спеціально розроблені для відновлення енергії.

Крім того, в результаті цієї філософії інженери Soler & Palau Ventilation Group прагнуть не тільки підвищити ефективність, але також враховувати можливість вторинної переробки компонентів, щоб зменшити вплив нашої продукції на навколишнє середовище, коли він закінчиться терміном служби .

Виходячи з цього переконання, можна сказати, що Solar & Palau Ventilation Group вважає, що сталість та повага до навколишнього середовища є ключовою частиною всіх наших процесів. Наша філософія дозволяє нам глибоко вплинути на спадщину, яку ми залишаємо своїм дітям.

Soler & Palau Ventilation Group є єдиною компанією в галузі, що має сертифікат ISO-14001 для управління навколишнім середовищем. Для цього фільтруємо всі викиди газу та переробляємо всі рідкі та тверді відходи, що утворюються в наших виробничих процесах, для подальшого повторного використання.

Якість

ЯКІСТЬ

Soler & Palau являється компанією з повним переліком технологічних можливостей – від металообробки, алюмінієвого і пластикового лиття до виробництва електродвигунів.

Детальніше

Технологія Silent

Технологія SILENT

Малошумні вентилятори S&P є унікальним продуктом, розробленим повністю спеціалістами компанії, вони володіють неперевершеними характеристиками і займають лідируючі позиції в своїх класах.

Детальніше

Про Soler & Palau

Компанія Soler & Palau була заснована в 1951 році, і сьогодні є лідером галузі по якості та технологічності своїх продуктів. Заводи S&P розташовані в 12 країнах, а роздріюна мережа поширюється на понад 90 країн світу.

Детальніше